Informujemy iż strona www.automateks.com.pl jest aktualnie w przebudowie.    

A A A
OFEROWANE PRZEZ NAS PRODUKTY

Firma oprócz usługi montażu, oferuje również sprzedaż produktów automatyki, systemy parkingowe, szlabany, słupki, blokady, zapory itp...

Jeśli mają Państwo wątpliwości co do wyboru odpowiedniego towaru prosimy o kontakt mailowy, bądź telefoniczny.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 667-215-925.

Uwaga: Rabaty dla każdego klienta ustalane są indywidualnie.

Zapytania prosimy kierować na maila w tytule wiadomości należy podać tekst np.:

''Wycena Zestawu Szlaban" - wiadomości prosimy określić o jaki towar Państwu chodzi, lub też podać informacje w sprawie doboru odpowiedniego zestawu.

''Montaż Zestawu" - wiadomości prosimy określić wszystkie niezbędne informacje odnośnie montażu lub przeprowadzenia serwisu.

Montujemy wyłącznie sprawdzone produkty z najwyższej półki. Dbamy o wysokie standardy naszych usług. Naszym klientom możemy zapewnić wszystkie potrzebne usługi poczynając od fachowego doradztwa poprzez montaż, a na serwisie, przeglądach i naprawach pogwarancyjnych kończąc. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami, oferujemy markowe produkty po konkurencyjnych cenach.


AKTUALNE KATALOGI PRODUKTÓW
 
 

Działalność nasza istnieje od 2008 r. Usługi od jakich zaczynaliśmy to branża Automatyki do Bram, Szlabany, Systemy Parkingowe, następnie poszerzyliśmy działalność o usługi związane z działem Inteligentne Systemy Elektryczne. Firma stawia przede wszystkim na usługi monterskie, oraz jakość świadczonych przez nas usług, a także bezpieczeństwo pracy.


Firma AUTOMATEKS zajmuje się montażem, serwisem, oraz sprzedażą produktów z branży.:

automatyki do bram, automatyki budynków,

szlabany parkingowe, systemy parkingowe,

kontrola dostępu, urządzenia parkingowe,

terminale wjazdowe, płatnicze, barierki, słupki, zapory, kolczatki,

systemy alarmowe, monitoring, instalacje elektryczne, itp...


INTELIGENTNE SYSTEMY ELEKTRYCZNE

AUTOMATYKA DO BRAM, BUDYNKÓW

Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i przemysłowych, w zakresie montażu, serwisu i sprzedaży. Montujemy wyłącznie sprawdzone produkty z najwyższej półki. Dbamy o wysokie standardy naszych usług.


SZLABANY, SYSTEMY PARKINGOWE

Naszym klientom możemy zapewnić wszystkie potrzebne usługi poczynając od fachowego doradztwa poprzez montaż, a na serwisie, przeglądach i naprawach pogwarancyjnych kończąc. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami, oferujemy markowe produkty po konkurencyjnych cenach.


Pytania odnośnie montażu prosimy kierować na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule wiadomości prosimy wpisać odpowiedni tekst w zależności od tego co Państwa interesuje .:

(Zapytanie Montaż – Automatyka do Bram)
(Zapytanie Montaż – Szlabany, Systemy Parkingowe)
(Zapytanie Montaż – Instalacje Elektryczne, Alarmy, Monitoring)

Cena montażu jest ceną umowną tak naprawdę uzależniona jest od stopnia trudności montażu.

Montaż Podstawowy - w przypadku Automatyki do Bram, Szlabanów, ogranicza się wyłącznie tylko do zamocowania napędu używając standardowych uchwytów, programowanie centrali, oraz zamontowanie i podłączenie akcesoriów, na wcześniej przygotowaną instalacje.

Montaż Rozszerzony  - wymagający wykonania dodatkowych prac w stosunku do montażu Podstawowego np wszelkiego rodzaju przeróbki bram, montaż dodatkowych akcesoriów, ułożenie instalacji sterowniczej i zasilającej, itp...

Cena odnośnie montażu Instalacji, Elektrycznej, Alarmowej, Monitoring, Domofony, Systemy Parkingowe, ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta.

Dojazd ekipy monterskiej Gratis !!! w obrębie 25 km od siedziby firmy powyżej pobierana jest opłata 1,20 zł netto za 1 km.

STRONA JEST AKTUALNIE W PRZEBUDOWIE PRZEPRASZAMY ZA USTERKE